KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 9241274
nr 924 1274
Färgetsning
Oidentifierad konstnär, Grodor, signerad. , 11/70, motivet: 49x30
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 november 2014
kl 19:39:34
16/11 13:38:38
100 kr
17/11 15:28:35